Dobar da, prosle nedelje bila sam na snimanje kanala, medjutim nije doslo do snimanja jer doktorka koja mi je postavljala cevcicu i ubrizgavala tecnost nije mogla da udje u matericu jer mi je rekla da postoji nesto na samom ulasku kao neki krvni ugrusak u obliku kamencica i da moram otici kod svog ginekologa da to otkloni, mada ni ona nije sigurna da li je to krvni ugrusak. Interesuje me sta to moze biti, jer sam isla na razne sajtove i nista tome slicno nisam nasla. Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #137147

    • Dr Rami Aburas 13. 05. 2015.

      Nije hitno ali pozeljno da ga uradite kad budite mogli. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa

    • Hvala na odgovoru, a da li je taj pregled hitan ili se moze jos cekati jer trenutno nisam u situaciji da ga obavim. ? Pozdrav