Postovani, zadnju menstruaciju sam imala u septembru 2014 godine i a prvi put sam spolno opcila 4 januara 2015 u februaru mi se pojavila krv neznam da li je menstruacija jer je bilo veoma malo i trajalo je 3dana ali samo po malo i jos uvjek nemam menstruaciju. Menstruacija mi je bila redovna do januara 2014 tad sam imala menstruaciju pa onda nisam imala sve do juna. I u tom periodu mi odjednom postane toplo nervozna budem. Posto imam oboljenje koze tacnije psorijaza i dugo godina koristim kreme na bazi betametazon a i krvna slika mi je veoma losa

    Odgovoreno: 10. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruacija zatim proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu hormonsku terapiju.