Patohistološki nalaz: skvamozna intraepitelna lezija visokog stupnja-hgsil cin iii, postupak. Konizacija, kiretaža endocervikalnog kanala. 4 tjedna kasnije bolovi poput trudova, rađanja, niti jedalek za bol nije pomogao. Doktor spec gin. Onkolog me je savjetovao da ako opet dođe do takvih bolova da se može dogoditi da dođe do začepljenja. 4 dana sam obilno krvarila. Sada opet imam bolove i celo telo mi se trese, imam osećaj da ću da izgubim svest. Što da napravim, kakvo je to začepljenje, nije mi jasno, prestala sam da krvarim. Lepo vas molim da mi odg što hitnije jer ću da izludim.

    Odgovoreno: 10. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda, neka vam ponovi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima i da vam prepise adekvatnu antibiotsku terapiju.