Dobar dan, popila sam pilulu escapelle u subotu 02. 05 i tad mi je bio 5 dan menstruacije. . . Danas 07. 05 je mi pocelo krvarenje koje traje citav dan, identicno menstrualnom. Cijenila bih vas odgovor, nisam po prirodi panicar, al me zanima sta bi mogli biti uzroci, upoznata sam sa cinjenicom da je kontraindikacija pilule menstrualno krvarenje, pa shodno simptomima me zanima dal je to to. . . Hvala vam unaprijed

    Odgovoreno: 10. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trebali da pijete escapelle jer ne moze da se zatrudni petog dana ciklusa, krvarenje koja ste imali 07. 05 smatrajte da je menstruacija.