Imala sam nezasticeni polni odnos sa deckom mada nije svrsio ali se i dalje bojim da sam trudna imam grceve i odmah posle odnosa mi je pocela krv curiti jako sam mlada i ne bih volela da ostanem u drugom stanju strah mi je preveliki

    Odgovoreno: 08. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Ako vam izostane menstruacija uradite kucni test za trudnocu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate promene na grlica materice.