Imam 14. Godina, dobila sam prvi put pre 3 godine. Menstruaciju sam imala redovo, prosle godine prvi put nisam dobila u martu, ali sve je bilo ok kasnije. Ove godine je malo drugacije, dobila sam 1. 1. , zatim 13. 2. I do sad jos uvek nisam dobila, nisam imala seksualne odnose. Sta moze da bude razlog?

    Odgovoreno: 09. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, verovatno hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.