Postovanje, imam 26 godina, i nedavno, uslijed visednevnog menstrualnog krvarenja koje je rezultiralo kolaboraciju mi je ustanovljen endometrij 25mm te 2 velika polipa. . Sve je ocisceno i nalazi sa patologije su dosli uredni. Na kontroli mi nisu dali nikakvu terapiju, nego su rekli da pratimo regulaciju menstruacije (jer su od pocetka menstruacije bile obilne i neredovne) . Zahvat je uradjen 04. 02. Te se tada smatra i pocetak menstruacije. Krvarenje trajalo 6 dana. Druga menstruacija je bila 06. 03. I trajala 3 dana, i vise nisam nikako dobila. Ostao je da uradim jos papa test, zakazan za 18. 05. A mene zanima jel ok sto nisam dobila, evo ni do dana, s obzirom na sva prethodna desavanja ili postoji mogucnost nekih komplikacija? Hvala p. S. Trudnoca je iskljucena. .

    Odgovoreno: 09. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Akosumnjate da ste trudni uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .