Poštovani! Imam na vulvi condilom na straznjoj komisuri. Doktorica opce prakse mi je dala uputnicu za bolnicu da ga uklone. Prijedlog doktora koji je danas dezuran u bolnici je da ga ostavim. Zanima me vaše mišljenje. Da li je opasno pri porodu? Radi se o trudnoći 35 tj.

    Odgovoreno: 09. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.