Mesecni ciklus mi traje vec 17 dana, manje-vise, istim intentizetom krvarenja (kao 3-4 dan nirmalne menstruacije) . Prethodnog meseca sam dobila 20-ti dan i trajao je 7-8 dana slabog intenziteta krvarenja (kao 4-5 dan) . Ovaj, koji traje ovako dugo, sam dobila 35 dan. Imala sam bolove u donjem delu ledja i u donjem stomaku. Da li ovo moze da se podvede pod normalno, obzirom da imam 46 godina i da mi je ovaj period bio malo stresniji nego obicno? Ovakvu situaciju sam imala pre otprilike 5 godina, kada mi je iznenada umro otac. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 09. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda i eventualno uradi explorativnu kiretaze, savetujem vam da proverite hormonski status.