Prije 4 dana sam pocela osjecati veliku bol prilikom mokrenja, pojacan sekret neprijatnog mirisa (nekada mi curi kap po kap kao gnoj, a nekada je ipak kao zgrusan sekret zute boje) . Bila sam kod doktora koji mi je dao tablete pipem jer su nalazi urina pokazali da je sve u redu, ali da imam masu bakterija. Rekli su mi da moram piti tecnosti 2 l dnevno. I dalje me boli dok mokrim ali imam jos tableta da ispijem, medjutim pojavile su mi se i bubuljice 3 na usne vagine i jedna na otvoru od vagine. Bole me mnogo i kao da gnoje pa svaki put mi se donji ves zalijepi za tijelo. Zna a me hvata hladnoca, mucnina i imam osjecaj da cu svako malo pasti u nesvijest, blijeda sam. Interesuje me sta to moze biti?

    Odgovoreno: 08. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com