Da li postoji mogucnost da imam neku polnu bolest koja miruje i javlja se samo kada imam seksualne odnose? Imala sam odnose pre godinu dan i tada mi se javio svrab, doktorka mi je dala vaginalete i to je prestalo, posle toga nisam imala odnose. Sada nisam imala odnose, samo mi je prstima nadrazivano i opet se javio svrab.

    Odgovoreno: 03. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.