Poštovani, imam 17 godina. Posljednja mjesečnica je bila 25. 3. . Redovito je dobivam svakih 30-32 dana. . Trenutno mi kasni 6 dana, prije toga nije nikada kasnila imala sam odnos 18. 4 i 22. 4 bez zaštite ali nijednom dečko nije svršio u mene moram napomenuti da sam u razdoblju od 7. 4 do 10. 4 boravila u bolnici, jer sam imala krvavu mokraću tj. Cistitis također i bakteriju escherichiom coli bila sam na antibioticima i sada dobila tablete ‘ ninur’ koje moram piti sve do 9. Mj, da napomenem veliki stres. . Želim znati postoji li mogućnost trudnoće?

    Odgovoreno: 01. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.