Bol u maloj karlici i pri hodu status-vulva b. O vagina uredne dubine in specio ep pv u uterus u avf mali, cvrst adssneka slobodna levi jajnik uvecan gladak, nije osetljiv na palpaciju. Kolposkopija - oko oeu uska yona ektopije ree otvorenog tipana prednjoj strani na yadnjoj potipu aw epitelauz uterus a avf 78h48h65 mm endometrijum sekretorni do 31h15 mm b. O lo uvecan 51h40 sa cistom yutog tela 40mm terapija - orgametril tbl 2h1 5 dana betadin vag 1 uvece interesuje me da li je potrebno spaljivanje i da li je opasno uzimati isjecak dal se posle toga javljaj komplikacije, molim vas dajte mi vase misljenje strasno sam uplasena

    Odgovoreno: 01. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com