Postovani mene zanima dali je moguce da su vece sanse za musko dete kad je zeni ovulacija i kako ja da znam kad mi je, menstruacija mi je na 28 dana i traje 4 dana pa me zanima kako znati kad je ovulacija hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Ovulacija je znak za mogucu trudnocu a nema veze da li ce biti musko ili zensko dete, ako vam je uredan hormonski status onda bi trebalo da je vasa ovulacija 13-14 dan ciklusa.