Postovani, vec neko vreme imam problem sa menstruacijom tipa da traje 2-3 dana i da imam veoma obilno krvarenje. Ulozak menjam na 10 minuta. Vec godinu dana imam problem sa stitinom zlezdom toje krenulo da se stabilizuje ali da li je moguce da je to kravrenje posledica problema sa stitnom zlezdom?

    Odgovoreno: 30. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin tsh, t3, t4 samo 14 dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #136925

    • Dr Rami Aburas 04. 05. 2015.

      Savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa i pogledajte referentne vrednosti sa strane za svaku fazu. Ginekoloska ordinacija “aras” http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail. Com

    • Isti problem imam vec 4godine, tacnije od porodjaja. Sve nalaze koje predlaze doktor na forumu sam uradila i svi su u redu. Ne znam kome dalje da se obratim za pomoc i gdje da trazim rjesenje ovog za mene veoma ozbiljnog problema.: - (