Imam 20 godina. Pijem logest kontraceptivne pilule godinu ipo dana. U poslednjih 6 meseci, svakog meseca imam kandidu. Probala sam 3 vrste vaginaleta i jedino mi mak miror vaginalete pomognu ali trenetno i sledeceg meseca sve isto. Ne pomaze mi ni canesten krema, ubrizgavala sam i unutra i nista. Pila sam i ispirala sam se sodom bikarbonom mesec dana i ni to mi nije pomoglo. Danas sam primetila narandzasti sekret. Nisam nikad imala takav sekret. Sta to znaci? Sta da radim? Hvala puno unapred.

    Odgovoreno: 30. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com