Postovani, zadnju menstr. Sam imala 24. 03. I dobijam svakih 28-33. Kasni mi ovaj mjesec, imala sam odnose 15. 04. A danas je 29. 04. Radila sam juce test po danu i danas jutarnji i oba su negativna. . . Grudi su mi osjetljive. Imala sam ispit pa sam se mozda oko toga potresla pa ne dobijam i nema minute da ne pomislim sad zasto ne dobijam. . . Da li sam radila test u pravo vrijeme ili je rano za njega tj. Da ponovim za koji dan ga opet. . . Pozdrav

    Odgovoreno: 29. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.