Imam problem sa laganim krvarenjem (sl. Sekretu) koje se pojavljuje izvan ovulacije i menstruacije samo posle fizicke aktivnosti (trcanje, teretana) papa test je uredu. To traje proteklih mjesec dana od kako sam pocela da vjezbam. Nemam nikakve bolove i ovo lagano krvarenje se ne desava posle odnosa. Inace nemam nikakvih problema sa sekretom, jajnicima bolovima i sl.

    Odgovoreno: 29. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.