Nocas su me probudili jaki bolovi u donjem stomaku, ustala sam i videla da sam dobila. Imala sam pri ruci buskopan i popila ga da bih zaspala. Ono sto me najvise buni jeste boja i gustina menstruacije, dosta je tamna vise kao braon i vodenasta uz bolove naravno. Imala sam i ne zasticen odnos pocetkom meseca. . . Inace pijem i propranolol i lorazepam zbog depresije posle porodjaja (imam dete od godinu ipo) . Da li je to zbog lekova ili je nesto drugo u pitanju. ? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 29. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.