Postovani, muci me jedan problem. Porodila sam se krajem jula prosle godine (pre 9 meseci) , od tada mi se ciklus normalizovao na svakih 29-30 dana. Medjutim, kasni mi vec 7-mi dan, ovo mi se desava prvi put posle porodjaja i uopste. Trudnocu iskljucujem, imala sam samo jedan odnos (zasticen-prekinuti snosaj i kondom) i to 20. 04. Kada sam i trebala da dobijem ciklus. Bas brinem sta bi moglo biti. Svaki savet je vise nego dobrodoslo. Inace, imam 25 god. , fizicki sam aktivna, u kondiciji i nemam nikakvih zdravstvenih tegoba koje bi mogle da se povezu sa ovim. Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.