Imam jedno pitanje samo evo ovako: prvog aprila sam imao odnos sa do tada nevinom devojkom i sve je bilo ok, nije puno krvarila jeste je malo bolelo itd, i posle toga smo par puta imali odnose, e sad ona je zadnji put imala menstruaciju 24 marta, a oko 19tog aprila je pocela krv da joj pomalo curi i mislila je da je tad dobila, 19tog 23eg i 24og aprila smo imali odnose, i u toku odnosa ona je krvarila, za vreme odnosa i posle odnosa nekih 6-7 minuta, nije krvarila sad nesto ozbiljno al bilo je onako poprilicno krvi kao kad dobije, e sad zanima me zasto ona ako je dobila jedva da ima neku tackicu nesto a kad imamo odnose njoj ide krv, a pri tom je nista ne boli, znaci nema bolove u stomaku, evo danas je 26ti april idalje joj po malo tako curi, kad se obrise ima pomalo krvi, sad ne znam da li je dobila ili sta se desava, jel imao neko slicno iskustvo? Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 04. 2015.
    • Poštovani,
      Savetujem vasoj devojci da uradi uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi proverila da li su joj cisticni/policisticni jajnici, neka proveri hormonski status, takodje savetujem da uradi i kolposkopsski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.