Pre 5 dana radila sam celioskopiju imam 1 konac ispod pupka. A na samom ulazu u vaginu me pece mnogo, krvarim kao i sto mi je receno. . Interesuje me kada mogu da imam odnose i sta je preporucljivo za to peckanje? Hvala

    Odgovoreno: 28. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.