Postovani vec duze vrijeme, nekih mjesec dana imam svrab oko velikih usana, tj. Taj dio koze, perineuma i manje oko malih usana (sluzokoza) . Nemam nikakav sekret ili peckanje samo svrab, koji se čini mi se povećava posle pranja ili kada obučem čist donji ves. Ne koristim omeksivac.

    Odgovoreno: 25. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #136804

    • Postovanje! U sestoj nedelji trudnoce utvrdjeno je blighted ovum stanje, odnosno trudnoca bez embriona. Preporucena je kiretaza tj da se sto pre plod koji se ne razvija odstrani da se ne ceka spontani. U pitanju je prva trudnoca a godina trudnice je 37. Imam jedno vazno pitanje tj da li se u ovakvoj situaciji kiretaza radi pod opstom anestezijom? Unapred hvala na odgovoru! Pozdrav.