Poštovani, imam 45 godina. Zadnju menstruaciju sam dobila 18. Februara. Dvije menstruacije su mi izostale, uskoro bi trebala dobiti i treću. Ne znam o čemu se radi, bila sam na ginekološkom pregledu i ultrazvuku, ginekolog je rekao to što vidi je u redu. Ako ne dobijem, još mjesec, dva da odjem da uradimo hormone. Brinem se o čemu se radi, imala sam menstruacije svakih 25 dana, mada u posljednju godinu, dvije, malo se poremetio ciklus, dobijem nekoliko dana prije ili poslije, a nikad nije izostao. S poštovanjem,

    Odgovoreno: 25. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa.