Postovanje treba mi pomoc imam 25 godina i imam vec jedno dete sad bi zeleli drugo ali ono nesto nece. E sad nikad nisam imala redovnu menstruaciju svaki drugi mesec nemam e sad u poslednjih 4e meseca mi se desavalo da imam braonkas iscedak pred mestruaciju (3do4 dana) i onda dobijem ali sad sam imala od 24. 03 do1. 04 i kad mi je kao stalo nastavilo mi se sa braonkastim iscetkom i sad ga imam skoro eto mesec dana. Sta bi to moglo biti? A bila sa kod ginekologa pre 6meseci i rekla mi je da je sve ok i ultra zvuk i papa test. U napred hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .