Postovani doktore, imam veliku nedoumicu pa vas molim za pomoc. Naime, imam ucestalo mokrenje bukvalno svakih 5 sekundi po 2, 3 kapi. Bolno je i osjecam pritisak na besiku. Takodje imam i svrab i crvenilo. Ovo se ponavlja vec ko zna koji put. S obzirom da imam kamenac u kanalima, moj odabrani ljekar mi je rekao da je ti vjerovatno neka infekcija i dao mi antibiotike. Cim popijem cefaleksin prestane bol. A ginekolog mi je rekao da je to vjerovatno kandida i nikakvu terapiju mi nije dao. Bris je uredan bio. Ne pusim, ne pijem alkohol. Da li mi vi mozete makar okvirno reci o cemu se radi? Hvala.

    Odgovoreno: 25. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com