Zdravo, kasni mi ciklus 9dana a to mi se nikad nije desilo jer uvijek je redovan 28dana. Ja i muz smo se cuvali kondomom do prije 15dana. Imali smo nezasticen odnos 5dana prije nego ja trebam dobiti krvarenje. Da li je moguce da sam trudna ili koji moze problem biti? Radila ssm test jutros i negativan. Znam da nekad testovi su nepouzdani. Kad da ponovim? Imam slicne simptome kao da cu dobiti al nista se ne desava, zna se javiti mucnina ujutro i popodne al ja to pridajem nervozi. Da li moze izoztati ciklus zbog nervoze i zelje da zatrudnim? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

    Odgovoreno: 25. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.