Dobro jutro. Imam dilemu. Poslednji ciklus sam imala 17og marta, odnos sam imala 1og ili 2og aprila, bio je nezasticen. Sledeci ciklus je trebalo da bude 14og marta, kasni mi vec 10 dana. Uradila sam dva testa za trudnocu 17og i 22og aprila i bila su negativna. Nemam simptome, jedini je izostanak ciklusa, menja mi se raspolozenje, nekad se i desi da imam bol na donjem delu ledja. Da li postoji trudnoca, da li moze da pogresi test? Sta bih trebala da uradim? Pozdrav

    Odgovoreno: 25. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.