Postovni. . . Zadnju menstruaciju sam dobila krajem drugog mjeseca oko 27. 2 ne znam tacno sada datum. Test za tudnocu sam radila prij nekh 4 dana i negativan je bio. . Ne znam sta je uzrok izostanku menstruacije. Naime prije 6 mjeseci sam rodila hitnim carskim rezom i ukoliko bih ostala trudna da li postoje neki rizici koliko vemenski ne bih smjela ostati u drugom stanju bojim se dda nisam trudna ne znam sta da radim. . Hvalaa

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.