Postovani. . Zadnja menstruacija mi je bila krajm drugog mjeseca oko 27. 02 prije 4 dana sam radila test za trudnocu bio je negativan ali ja jos nisam dobila menstruaciju sta bi moga biti uzrok tome? Naime prije 6 mjeseci sam rodila hitnim carskim rezom koliki su rizici i da li postoje ako bih ostala u drugom stanju jako me strah i plasim se koliko vremenski ne ih smjela ostati trudna. . Hvala

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.