Postovani, htjela bih vas pitati sljedece. . . Imam bebu od 7mjeseci, do mi je druga po redu, poslije poroda sam pocela dobivati menstruaciju, koja nije bila na vrijeme, trajala je 3-4dana a prije je to bilo 7, dobivala sam 2-3mjeseca i prestala, sada nemam nikako krvarenja vec 3-4mjeseca, uradila sam dva testa bila su negativna, da li mi mozete reci sta moze biti uzrok. Bebu i dalje dojim redovno. Unaprijed hvala. Pozdrav

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.