Postovani. . Dobila sam 20. 03 ciklus mi je trajao do 26. 03. . Odnos sa deckom sam imala 30. 03, nismo koristili zastitu, i trajalo je oko pola sata. Nisam probijena bar mislim (to je drugi put kako sam imala odnose i oba puta mi nije isla krv) momak tvrdi da nije svrsio u mene on bar tako misli, jer kaze da su male sanse jer je poslije mogao svrsiti i jer kad je izvadio bio mu je dignut. . Ali ja mu ne vjerujem. Trebala sam dobiti 20. 04 tj. Juce a nisam, iscjedak skoro da i nemam nikako. Prije 4-5 dana sam se nervirala bas, i strah me je od trudnoce, ne mogu normalno da spavam. Imala sam bolove u gornjem dijelu ledja i jedan dan su me bolila citava ledja. Imam gasove i nekad me hvata mala mucnina, i prije mi je isto tako bilo (prije nego sto sam imala odnose) mozete mi reci da li je moguca trudnoca i zbog cega nemam iscjedak i zasto mi kasni menstruacija? Unaprijed hvala. .

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.