Postovani, mesecni ciklus zadnji put sam dobila na 28. 02. 2015, kad sam bila na ginekoloski pregled, ginekolog je utvrdio anomalija uterus arquatus. I zadnji nekoliko meseci imala sam kandida u blazu formu. Inace uzimam 2 meseca asentra po preporuci mog neurolog jer patim od glavobolje kako rezultat bruksizam. Molim vas za vase misljenje, hvala vam puno, pozdrav

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uterus arquatus predstavlja kongenitalnu malformaciju (urodjnu manu) koja se karakteriše nepotpunom resorpcijom septuma zaostalog iz ambrionalnog perioda razvoja, pa se unutar materične šupljine nalazi pregrada koja je kraća od 1cm, najčešće na dnu materice.