Poštovani, imam pitanja oko neredovne menstruacije. Zadnja menstruacija je bila 13. 03. , a razmaci su po 30 dana, nisam dobila menstruaciju niti danas, test je 17. 04. 2015. Godine bio negativan. Jel moguće da je trudnoca nastupila tokom sex. Odnosa 04. 04. 2015. Ili se radi nečemu drugome?

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Iste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.