Pozdrav, imam jedan problem i nadam se da mi moyete donekle pomoci. Do sada nisam isla kod ginekologa, pa pre nego sto odem zanima me da li ima potrebe za strahom, ili ne. Naime, ne mogu da imam normalan odnos sa partnerom jer kada njegov penis dodje do moje vagine osetim jak bol, i jako peckanje koje ne prestaje. Sinoc smo opet pokusali posle nekih mesec dana i opet je bilo isto sa tim sto sam po prvi put primetila na donjem rublju crvene tackice (velicina zrna soli) , a to je i moj partner imao na vrhu penisa. Ne znam sta bi to moglo da bude. Na internetu se jos niko nije javio sa tim problemom. Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.