Postovani dr, zamolila bi vas vec sam vam slala por al odg nema. U petoj nedelji sam trudnoce imam par sitnih kondiloma, koji ne rastu niti de mjenjaju, moj papa je uredan, sem bakterijske vaginoze, cetvikalni i vaginalni brisevi su ok, u predjelu gdje se nalazi par sitnih jedva vidljiv kondiloma imam pekuci osjecaj i pon ekad blagi svrab, moje pitanje je dali smijem da ih odstranim u trudnoci i u kojem mjesecu, hvala.

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profeionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti i da li imate kondilome, pozeljno je da odlozite otklanjanje kondilome do posel porodjaja.