Postovani, nedavno sam bila na kompletnom ginekoloskom pregledu i sve je bilo u redu. Stigli su i rezultati, pa ii grupa uredan, vs iii grupa i preporucena terapija macmiror complex 12 vaginaleta. Zanima me, da li je ova grupa sekreta seksualno prenosljiva, da li se stavljaju 1 ili 2 vaginalete na dan, da li se stavljaju svih 12 uzastopno bez pauze i kada se mogu imati odnosi? Pozdrav.

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Iii grupa sekreta nije prenosljiva, stavite po jednu vaginaletu dnevno, ne stavljate vaginalete dok imate menstuaciju, nije pozeljno imati seksualne odnose dok traje terapija.