Postovani, bila sam na ginekoloskom pregledu u cetvrtak, svi nalazi su mi u redu (papa, vs, ultrazvuk) . Ali u medjuvremenu sam imala odnose sa novim partnerom (malo bez zastite, malo sa zastitom, ali nije bilo ejakulacije bez zastite) . Odnos je bio grublji i pukla mi je koza na perianalnom predelu (to nije nista neobicno, desava se cesto) . Ali brine me sto me boli mokracni kanal prilikom mokrenja. Nedavno sam radila analizu urina, sve je bilo u redu. Da li moze biti u pitanju prosto iritacija zbog grubog odnosa ili je ovo znak urinarne/polne infekcije? Svakako cu uraditi nalaz urina, ali cisto zelim da znam na sta mogu da racunam dok rezultati ne budu gotovi. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com