Postovani< moj kolposkopski nalaz glasi: uzana, kruzna ektopija. Periferno kruzna, sveza ree sa slikom awc i finog mozaika od 10 do7h. Jod pretezno slabo pozitivan. Mozete li mi objasniti sta to znaci, posto u skorijem periodu planiram trudnocu, pa zelim da znam da li to moze negativno da utice na zacece. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 20. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Vas nalaz je posledica upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com