Postovani, pre nedelju dana sam dobila simptome vaginalne iritacije-svrab i nelagoda, ispirala sam kamilicom ali nije bilo poboljsanja. Imala sam sa obe strane velikih usmina jako crvenilo od pocetka pa do ulaza u vaginu, nalik na ogrebotine bas na mestu gde prestaju da rastu dlacice. Posle svraba pocelo je intenzivno pecenje, najvise kada mokraca dodirne te crvene linije. Ves mi je smetao, kao i osnovne dnevne aktivnosti kao hodanje i sedenje npr. Sada mi je crvenilo proslo, mazala sam pavlovicevu mast i bebi puder, ali jos uvek svrbi po malo. Sekrecija je normalna i kolicinski i po mirisu i po boji. Imam 21 god i stalnog partnera koji nema nikakve tegobe. Sta bi moglo da bude ovo?

    Odgovoreno: 20. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.