Postovani, imala sam odnos sa bivsim momkom zadnji put 16. Februara, taman kraj menstruacije je bio, ali nije bilo snosaja. U martu sam se uplasila da sam trudna, jer je mens. Trebala da dodje 8. A dosla je 14. -15. Marta, nisam sigurna, bila je obilna-ali to je meni normalno-inace su takve. E sada, vec je 15. April ja jos nisam dobila, pa me hvata panika. Drugarica mi je rekla da je moguce krvarenje u trudnoci pa sam se uplasila da ono mozda nije bila menstruacija, te sam uradila test juce-bio je negarivan, ali mene ova neizvjesnost ubi. . . Pa bih da vas pitam napokon- da li postoji ipak mogucnost da sam trudna??

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.