Zadnju menstruaciju sam imala 10. 3, dva dana je bila jako oskudna nakon toga normalna tj kao i uvek. Ovaj mesec jos uvek nisam dobila, uradila test koji je pokazao bledu crtu, otisla kod ginekologa koji na uz nista nije video-trudnoce nema. Da napomenem da sam se porodila pre 11 meseci, prvu menstruaciju sam dobila nakon 3. 5 mesecz i bila je redovna, dobila sam malo vise na kilazi koju jos uvek nisam regulisala. Molim za vase misljenje. Hvala

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.