Poštovani, zanima me kolika je mogućnost trudnoće u mom slučaju. Zadnju menstruaciju sam imala 5. 3. I sad još nisam dobila sljedeću. Inače mi ciklus traje od 30-40 dana. U zadnjih godinu dana se ustabilizirao. Prije je trajalo i duže. Prošli cijeli tjedan sam imala znakove pms ali nisam dobila menstruaciju a 12. 04. Smo ja i dečko imali nezaštićen spolni odnos i ejakulirao je u mene. Postoji li mogućnost trudnoće iako se po meni radi o neplodnim danima i ako sad dobijem menstruaciju ovih dana da li to znači da nije došlo do trudnoće. Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.