Dobar dan, imam jedno pitanje za vas, a ono glasi ovako. . . Vec 2/3 ciklusa mi nisu redovna tj dobijam po par dana ranije, medjutim ovaj put sam dobila 7 dana ranije imam bolove u dunjem delu stomaka. . . Idem na pregled svakako zakazan za 23 april, radila sam i papa test pre mesec dana koji je uredan, ali me zanima odokativno ako mogu dobiti bar neku informaciju sta bi moglo biti unapred hvala: )

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.