Postovani. . 16. 2. 2015. Mi je uradjen hitan carski zbog placente previa. . U detalje hitnosti ne bih da ulazim. . Ali generalno je sve proslo bogu hvala u redu. Beba je odlicno volimo se i mazimo i rastemo. . Ja sam se relativno dobro i brzo oporavila. . Ali ono sto mene zanima je da onog momenta kada mi je mleko prestalo pocela sam polako da dobijam ciklus sa svim pratecim elementima. . Nervoza nelagodnost neprijatnost u donjem delu ledja. . . Ali koliko zaista treba da traje taj prvi ciklus jer meni traje vec. . Pa otprilike 14 dana i dalje sam napeta. . Taman kada mislim da je prestalo. . Ono ponovo krene od svetle pa do tamne krvi. Prvi porodjaj mi je bio prirodan i kada je doslo vreme ciklusa za dva tri meseca se ustalilo. . Ovo sada mi je previse. . . Hvala

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Sacekajte jos 2-3 ciklusa, zatim savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status. Takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com