Postovani, pijem od oktobra lek rapten - k zbog mrnstruacije koja je jako bolna, do tada je bila jako obilna ali jako. Od kad sam krenula da pijem krvi nema puno, samo idu krvni ugrusci. Sta je u pitanju? Imam 16 god.

    Odgovoreno: 15. 04. 2015.
    • Poštovana,
      To nema veze sa rapten - k (dikolfenac) , savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.