Postovani, kasni mi menstruacija okvirno dve nedelje. Bila sam bolesna, imala sam virus, pila sam augmentin od 1000mg, rinasek, omnitus, vitamin c i mnogo kafetina. Od augmentina sam dobila infekciju vagine i mazala sam tea tree balance intim gel i proslo je koliko toliko. Odnose sam imala polovinom marta i nedelju dana posle bez zastite, ali decko je ejakulirao van mene kao i prethodnih godinu dana. Zanima me koji je moguci razlog kasnjenja menstruacije? Hvala unapred na odgovoru, ako je ikako moguce na mail.

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com