Postovani, porodila sam se pre 4 meseci, menstruacija mi je kasnila vise od dva meseca, doktor je na uz pregledu ustanovio vodenu cistu i zadebljanje zida materice, pila sam nor 5 deset dana i posle dva dana, tj proslu noc sam dobila, evo drugi dan i krvarenje se povecava, vidljivi mali ugrusci, doktor mi je rekao da ce verovatno biti obilno i prepisao kapi methylergometrin 3x15 prema potrebi, ali nzm da li da pratim ako se poveca jos vise ili da uzmem danas i prema potrebi opet ako se poveca ili kako? Ne znam koliko dana mogu a da ne prekinem skroz? Hvala vam puno.

    Odgovoreno: 15. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Methylergometrin uzmite samo po potrebi, inace savetujem vam da ponovite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.