Postovani, zanima me da li je rezultat beta hcg 10 dana nakon ovulacije od 2 iu/l referentan da se iskljuci trudnoca u totalu ili ga treba ponoviti. Napominjem da nikad nisam bila trudna ili imala spontani. Osmog dana od ovulacije sam imala tackasto krvarenje koje nikad ranije nisam imala i blage grceve sve do dana uradjenog tests. Takodje me zanima koja je vrednost beza hcg kod zene od 33 god koja nikad nije bila trudna. Hvsla

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.