Postovani, imala sam jaku upalu jajnika i materice pila antibiotike, pila sam antibiotike, ciklus mi nije bio redovan uglavnom sam dobijala ranije odnosno 13 -14 dan. Sada posle mesec dana doktorka mi je rakla da upala prosla, prosla menstruacija mi je bila normalna 24 dan a sledeca opet 13ti dan. Zasto se ponovo isto desava? Moj ginekolog kaze da treba malo vremena dok se ciklus ponovo vrati u normalu? Da li je to istina. Vise ne pijem nista od lekova

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.